Facebook Pixel Code
Nasza oferta Zamknij

O nas

FIRMA CEZOS ISTNIEJE OD 1981 ROKU

zajmujemy się produkcją części do oświetlenia. W 2004 roku poszerzyła zakres swojej działalności o projektowanie oraz produkcję systemów opartych na nowoczesnej technologii LED. Firma od samego początku dała się poznać jako solidny partner p­otrafiący sprostać wysokim wymaganiom w dziedzinie projektowania i produkcji modułów, sterowników LED.

CEZOS

FIRMA MIEŚCI SIĘ WE WŁASNYM OBIEKCIE,
NA TERENIE O POWIERZCHNI 5000 M
W FIRMIE ZNAJDUJE SIĘ ODRĘBNY DZIAŁ LED
TECHNICAL SUPPORT (LTS)

Powstał, by pomóc naszym klientom szybko i bezstresowo wprowadzić technologię LED do swoich nowych, bądź istniejących produktów. Na terenie zakładu posiadamy kompletną linię montażu SMT, umożliwiającą produkcję wielkoseryjną, bądź
prototypową. Posiadamy również maszyny do wtrysku tworzyw sztucznych, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonać dowolne części z plastiku jak i również centrum CNC do obróbki metali.

DZIĘKI NASZEMU WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU W PROJEKTOWANIU OPRAW I SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO, AKTYWNIE UCZESTNICZYMY W TWORZENIU I MODELOWANIU NOWYCH PRODUKTÓW.

Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierów konstruktorów i programistów, którzy wykonują projekty zgodnie z wymaganiami klientów i chętnie dzielą się własnymi pomysłami, by rozwijane produkty odnosiły sukcesy rynkowe. Dzięki stałej obecności i udziałowi we wszystkich ważniejszych wystawach oświetleniowych oraz seminariach branżowych, jesteśmy obeznani z najnowszymi technologiami w dziedzinie elektroniki i oświetlenia LED. Z początkiem 2006 roku dołączyliśmy do prestiżowego grona Future Lighting Solutions Network. Od 2013 roku jesteśmy także członkiem grupy LED Light for you wspieranej przez firmę Osram. W tworzonych przez nas projektach stosujemy diody OSRAM, CREE, SSC, a także innych wiodących producentów. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą LTS.